Onze dierenarts Maike Lucassen gaat een nieuwe uitdaging aan binnen haar carrière. Zij gaat ons team daarom per 1 juni helaas verlaten. Wij bedanken haar voor haar inzet en wensen haar heel veel succes in de toekomst!

 

Onze dierenarts Marloes Busser verwacht half juli haar eerste kindje en daarom gaat zij per 1 juni met zwangerschapsverlof. Eind september verwachten wij haar weer te mogen verwelkomen binnen ons team.

De aankomende maanden kampen wij daarom met een krappere bezetting dan normaal. Het kan zijn dat u dit merkt wanneer u een afspraak wilt maken. De tijden waarop er een dierenarts beschikbaar is, kunnen afwijken van wat u gewend bent. Ook kan het zijn dat u een nieuw gezicht in de spreekkamer aantreft. Wij proberen nog steeds om de afspraken voor uw huisdieren zoveel mogelijk naar uw wens in te vullen. Wij hopen op uw begrip. Onze zorg voor uw huisdier is natuurlijk hetzelfde als u van ons gewend bent.

 

 

Met vriendelijke groet,

Team dierenkliniek Overhage